PREČO PRÁVE GINFEST?

Nie je žiadnym tajomstvom, že gin a drinky na báze ginu sa stávajú stále populárnejšími. Sú svieže, a spôsobov ako ich pripraviť je stále viac a viac.

Preto sme sa rozhodli, predstaviť vám ich a nájsť nové chute, nové kombinácie, nové zloženia. Ginové festivaly sú vo svete veľmi vyhľadávanými a ochudobniť vás o tento zážitok by bol hriech.

Asi každý pozná obľúbenú kombináciu gin-tonik. Ale koľko je vlastne ginov? Ako sa vyrábajú? Aký je ten správny tonik do drinku? Čo všetko môžeme na vynikajúci a tak typický drink použiť?

Chceme vám dať na všetky otázky odpovede a zároveň budeme veľmi radi, ak s nami príjemne strávite šiesty septembrový deň.

Budeme veľmi radi, ak všetko, čo pre vás pripravíme, bude príjemným zážitkom. Na zdravie!

ČO MÔŽETE NA GINFESTE ZAŽIŤ?

Predstavia sa vystavovatelia, či už výrobcovia ginu, alebo ich distribútori. Zruční barmani pre vás budú po celý čas miešať obľúbené drinky len za maximálne 3,50 €!!! Máme drinky za nejlepšiu cenu v meste !!!

Ochutnať môžete nielen výsledky barmanského umu, ale na worskopoch vás prevedieme svetom ginu a samozrejme nahliadneme aj do samotného barmanského sveta. Všetky prednášky sú v rámci vstupného voľne prístupné. Celé popoludnie, až do polnoci, vám budú k dispozícii naslovovzatí odborníci. Je len na vás, ako si tento deň užijete, ale verte, vždy je lepšie sa podeliť o zážitky s priateľmi na mieste.

No a ako bonus, v priestoroch, kde sa vám odkryjú všetky dominanty Bratislavy, v Rivers clube na Dunaji. Tešíme sa na vás od 14. hodiny až do polnoci!

A navyše….

Tento rok budeme mať česť oficiálne predstaviť slovenskú novinku. Nechceme však ešte prezrádzať viac, viac o tomto prekvapení vás budeme včas informovať na našich facebookových stánkach www.facebook.com/GinFestSK.

Kliknite a nezabudnite sa staň fanúšikmi, aby vám neunikli dôležité informácie a ďalšie prekvapenia, ktoré pre vás plánujeme.

KDE SA GINFEST KONÁ

Tešiť sa na vás budeme priamo na Dunaji, v Rivers Clube, Tyršovo nábrežie 12, 851 01 Bratislava.

Otvorené: 14.00 hod – 24.00 hod.