O Gin Feste - Gin Fest - Ginový festival Bratislava

O Gin feste

Ginové festivaly patria vo svete k veľmi vyhľadávaným a navštevovaným podujatiam. Predchádzajúce tri ročníky sú dôkazom, že inak tomu nie je ani na Slovensku. Po krátkej pauze, spôsobenej pandémiou, sa Gin Fest vracia opäť do nášho hlavného mesta. Už teraz vám môžeme prezradiť, že jeho štvrtý ročník sa bude niesť v znamení viacerých noviniek.

Gin Fest je venovaný ako odbornej verejnosti, tak i všetkým fanúšikom tohto jalovcového destilátu. Pre narastajúci záujem o podujatie, a teda z kapacitných dôvodov, sme však zmenili miesto jeho konania.

Rozhodli sme sa využiť moderný, multifunkčný priestor Edison Parku na Prievozskej ulici v Bratislave, kde si v dvoch pripravovaných zónach prídu na svoje nielen fanúšikovia odbornejších prednášok a workshopov, ktorých cieľom je zvýšiť povedomie o jednej z najobľúbenejších značiek alkoholu vo svete, ale tiež milovníci netradičných jedál a nápojov.

Pripravujeme pre vás totiž Food & Gindrink zónu, s ukážkami v súčasnosti tých najobľúbenejších značiek ginu na trhu. Ochutnať budete môcť klasické kokteily, akým je nepochybne gin–tonic a jeho nespočetné variácie, ale i ďalšie osviežujúce ginové drinky, ktoré vám pripravia tí najkreatívnejší barmani pôsobiaci aj ďaleko za hranicami Slovenska.

A keďže dôvod na oslavu sa nájde vždy, rovnako sprievodný program bude stáť za to. O zaujímavé spestrenie tohto septembrového dňa a večera sa postarajú:

Jednoznačne najväčšia koncentrácia ginov a variácie tonikov v jeden deň na Slovensku!
Slovenská barmanská elita, ktorá predvedie bravúrne umenie a namieša kokteily presne podľa vašich predstáv.
Prednášky osobností z barmanského sveta, ktoré odhalia výrobu, variabilitu chutí i širokých možností kombinácie ginov a tonikov.
Večerná „afterka“, kde vás aj vašich priateľov naladí príjemná muzika.
Všetky informácie o značkách ginov, plánovanej šou vystavovateľov, ambasádoroch, prednášajúcich a prekvapeniach, ktoré na vás čakajú, nájdete už tradične na:

/ginfest

/ginfestsk

Do skorého videnia na Gin Feste 2022, priatelia. Tešíme sa na vás.

Organizátor

Black Eye Company s.r.o.

mail: info(zavináč)blackeye.sk