Gin tonic served in a glass of wine; Shutterstock ID 641026009; Purchase Order: -

Ginové festivaly sa stali vo svete veľmi vyhľadávanými. Predošlé tri ročníky ukázali, že svoje miesto si Gin fest našiel aj na Slovensku. Návštevníci sa sem radi vracajú a tešia na jeho atmosféru.  Aj tento rok nebudú chýbať oficiálny distribútori a výrobcovia ginu, barmanské hviezdy a legendy, zástupcovia a ambasádori značiek, ako i odborníci z gastro sveta.

Gin Fest je venovaný ako odbornej verejnosti, tak všetkým fanúšikom jalovcového destilátu, preto neváhajte a prijmite pozvanie na jeho 4. ročník.

Ochutnajte nielen klasické koktejly ako je gin-tonic a jeho nespočetné variácie, ale aj koktejly nemenej zaujímavé. Za všetkými barmi budú stáť tí najpovolanejší, dovoľme im spolu ukázať ich kreativitu. Doprajme chuťovým bunkám užiť si to naplno.

Ginové koktejly od profesionálnych barmanov a veľkých osobností v barmanskom svete máme aj tento rok pre vás za najlepšiu cenu v meste a to za maximálne 5 €. Vstupenky kúpite v predpredaji za zvýhodnenú cenu 12 €, alebo na mieste za 14 €. Ich počet je obmedzený nakoľko je organizátor povinný dodržiavať nariadenie vlády, preto doporučujeme zakúpiť si vstupenky včas.

Poďme si od 16 hodiny až do polnoci vychutnať niektorí z lahodných ginových drinkov, tohto roku v Edison Parku, v Bratislave.

Program pre odbornú verejnosť začína od 10.00 hod a trvá do 16.00 hod. V prípade záujmu o túto časť festivalu, kontaktujte priamo organizátora na emailovej adrese marketing@blackeye.sk. Vstup na túto časť festivalu bude umožnený gastro odborníkom.

O všetkých značkách, hosťoch, prekvapeniach a aktualitách Vás budeme aj tento rok informovať na facebookových stránkach www.facebook.com/GinFestSK , alebo na instagramovom profile www.instagram.com/ginfestsk .

Tešiť sa na vás budeme 31. 8. 2020 v priestoroch Edison Park, Prievozská 18, Bratislava.

Otvorené pre verejnosť: 16.00 hod – 24.00 hod.

KÚPIŤ VSTUPENKU