Gin tonic served in a glass of wine; Shutterstock ID 641026009; Purchase Order: -

Ginové festivaly sa stali vo svete veľmi vyhľadávanými. Aj keď  má ten slovenský má za sebou len 2 ročníky,  už teraz je zrejmé, že návštevníci sa sem radi vracajú a tešia na jeho atmosféru.  Ani tento rok nebudú chýbať oficiálny distribútori a výrobcovia ginu, barmanské hviezdy a legendy, zástupcovia a ambasádori značiek, ako i odborníci z gastro sveta.

Gin Fest je venovaný všetkým fanúšikom jalovcového destilátu, preto neváhajte a prijmite pozvanie na jeho 3. ročník.

Ochutnajte nielen klasické koktejly ako je gin-tonic a jeho nespočetné variácie, ale aj koktejly nemenej zaujímavé. Za všetkými barmi budú stáť tí najpovolanejší, dovoľme im spolu ukázať ich kreativitu. Doprajme chuťovým bunkám užiť si to naplno.

Ginové koktejly od profesionálnych barmanov a veľkých osobností v barmanskom svete máme aj tento rok pre Vás za najlepšiu cenu v meste a to za maximálne 4 €. Ďalšou novinkou pre návštevníkov je ginový koktejl zadarmo pri zakúpení vstupenky v predpredaji za zvýhodnenú cenu 10 €, alebo na mieste za 12 €. Zadarmo sa môžete zúčastniť aj prednášok a workshopov.

Poďme si od 14 hodiny až do polnoci vychutnať niektorí z lahodných ginových drinkov, tentokrát v priestoroch Vodárenského múzea, v Bratislave.

O všetkých značkách, hosťoch, prekvapeniach a aktualitách Vás budeme aj tento rok informovať na facebookových stránkach www.facebook.com/GinFestSK, alebo na instagramovom profile www.instagram.com/ginfestsk.

Tešiť sa na Vás budeme 5.9.2019 v úžasných priestoroch Vodárenského múzea, Devínska cesta 1, Bratislava.

Otvorené: 14.00 hod – 24.00 hod.