Na slovenskom Gin Fest-e poprvýkrát POP up bary & GUEST bartending

L´Fleur mixology and champagne bar (Praha)

Pop up BAR / guest bartending Vítězslav Cirok (Principal bartender) Marek Trubač (bartender), Jan Šebek (bartender)

Jedinečná šanca – toto si nesmiete nechať ujsť Francúzsko/Česká partia z pražského L’Fleur bar bude mať exkluzívne len na jeden deň svoj pop-up bar na Gin Feste 2019 !!!

Ako sami o sebe napísali: „Přivážíme pohostinnost sobě vlastní, klasické i signature drink na bázi ginu s dotykem Francie! A samozřejmě … i malé překvapení! Tešíme se na Vás! Team L’Fleur“


Pražský bar L’Fleur – v preklade “Kvet” alebo tiež “Kvetina” je bar inšpirovaný dobou Belle Epoque a francúzskymi absintovými domami, zameranými na šampanské vína, modernú mixológiu a v neposlednom rade – na pohostinnosť. L’Fleur je bar, ktorý sa môže pochváliť oceneniami ako najlepší nový cocktailový bar 2015, najlepší barový design 2015, patrí medzi to 10 najlepších barov v Európe 2017 a širšou nomináciou na TOTC.

DRINK LINE (Brno)

Pop up BAR / guest bartending Peter Szulló (head bartender)

Maroš Potůček (Bar Termini / Londýn), Matej Výboch (Matinez Bar / Praha), Jakub Netušil (Spirit Bar Crew/bartender), Peter Podloucký (Spirit Bar/ majiteľ)​

Jedinečná príležitosť zažiť a vychutnať si brnenský kokteilového bar Drink Line. Drink Line bar len na jeden deň v pop-up bar na Gin Feste 2019. Príďte si vychutnať twisty na negroni namiešané k 100. výročiu tohoto koktejlu. Každý barman predstaví vlastný zaujímavý twist zo slovenského Gin Ginu. Ako odkazujú barmani z Drink Line: „Na počesť Negroni tak znovu prepojíme český a slovenský národ v štýlových drinkoch. Ako hosť prijal naše pozvanie barmana z TOP baru Bar Termini (Londýn). Tešíme se na Vás! Barmani baru Drink Line“Bar Drink Line je srdcovou záležitosťou. Našim cieľom je, aby sa u nás každý, kto nás navštívi, cítil príjemne. Ako barový nadšenci a milovníci klasických koktejlov sme vytvorili miesto, kam sa hostia radi vracajú. Snažíme sa k hosťom chovať tak, ako by sme si priali my, aby sa inde chovali k nám. Príjemná barová atmosféra Vám dovolí nemyslieť na starosti, skvele sa pobaviť, oddýchnuť si po náročnom dni a nabrať tak druhý dych pri jedinečných drinkoch, lahodiacich oku i jazyku. Vďaka prepojeniu zmyslov sa stávajú fantázie a sny skutočnosťou.

Špecializujeme sa na netradičné značky a limitované edície. Široké menu sa skladá z nevšedných noviniek, pripravených podľa vlastných receptúr, aj z množstva tradičných druhov koktejlov. Niektoré z nich sú až 200 rokov staré a často sa na ne zabúda. Vraciame sa k tomu, čo bolo rokmi a mnohými generáciami preverené a objavujeme tak znovu zabudnuté chute.

Ponúkame originalitu. Rôznorodé kombinácie ingrediencií a jedinečné chute, zakomponované do mnoho koktejlov. Všetko je vytvorené tak, aby ste si všetko vychutnali do posledného dúška a odniesli si tak nezabudnuteľný zážitok. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Túto stánku priebežne aktualizujeme.

KÚPIŤ VSTUPENKU